Home

Home

         Świadczone przez IT-Office usługi skierowane są głównie do małych firm i instytucji z Bolesławca, Lubania, Zgorzelca i okolic. Zapewniamy kompleksową obsługę danej jednostki od strony informatycznej. Stali klienci objęci są programem lojalnościowym w ramach którego będą mieli dostęp do szczególnych rabatów, szkoleń z obszaru IT.

         Obecnie w czasie kryzysu gospodarczego coraz więcej firm szuka możliwości obniżenia kosztów funkcjonowania. Jednym z możliwych wariantów jest outsourcing usług IT do firmy zewnętrznej. Często mała i średnia firma nie potrzebuje informatyka na etacie, ale stałego wsparcia ze strony firmy partnerskiej, opłacanej adekwatnie do wykonywanych czynności i poświęcanego czasu. Dobrze zdefiniowana umowa outsourcingowa określa poziomy gwarantowanych usług, czyli np. czasy odpowiedzi, czasy reakcji.

         Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii po skonfigurowaniu bezpiecznego dostępu VPN i wykorzystaniu oprogramowania Dameware Development LLC udzielamy szybkiej, zdalnej pomocy naszym klientom w codziennych problemach związanymi z oprogramowaniem i sprzętem. W razie braku możliwości pomocy zdalnej ( awarie sprzętowe ) do siedziby klienta wysyłany jest nasz serwisant, wyposażony w narzędzia i sprzęt pozwalający zdiagnozować szybko większość usterek i awarii oraz je usunąć. 

 

Punkt Obsługi Klienta, ul. Śluzowa 13C